wtorek, 5 września 2017

Kiermasz USBORNE na początek roku szkolnego

Jak powitaliście nowy rok szkolny? Z uśmiechem na twarzy czy z grymasem? Bo ja z uśmiechem. Mimo że wakacje są stanowczo za krótkie, chociaż w te wakacje bardzo dużo odpoczywałam, a jednak również łączyłam to z nauką i obowiązkami, to cieszę się, że jest już wrzesień i pełna zapału mogę wracać do nowych wyzwań. W tym roku szkolnym chcę wprowadzić wiele zmian, chcę uczyć, ale tylko przez Skype (ruszyły zapisy), chcę też skupić się bardziej na sprzedaży książek Usborne podczas kiermaszów i różnych imprez, a także poświęcić czas na pogłębianie moich wiedzy i rozwijanie umiejętności na różnych szkoleniach.

Cały czas działam w Łodzi, jeśli chcielibyście zorganizować tutaj kiermasz we własnej placówce lub zakupić książki - zgłaszajcie się. A może sami chcielibyście sprzedawać książki Usborne i kupować je po promocyjnych cenach, wraz z dostępem do wszelkich nowości, promocji i bonusów? Jeśli tak - napiszcie do mnie lub zadzwońcie (nr tel. 660-328-138, ale uwaga, czasami nie mogę odebrać).

Już w czwartek organizuję kiermasz książek Usborne, aby zaopatrzyć się na nowy rok szkolny. Wysyłka pocztą polską. Dołączajcie!https://www.facebook.com/events/358712391225138/ 

Póki co pogoda nie zachęca, aby przejść się na zakupy - może zatem warto posiedzieć w domu i kupić kolorowe książeczki?

Napiszę jeszcze listę, gdzie na pewno będę w najbliższych miesiącach:

- Szkolenie Learn how to teach - 15-16.września, Łódź
- Salon Ciekawej Książki - 24-26. listopada, Łódź
- Szkolenie Marysi z Head Full of Ideas - 9. grudnia, Łódź

To jak? Widzimy się w realu czy online? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz