środa, 2 marca 2016

Jest już fanpage!

Może zauważyliście (a może jeszcze nie), że w poniedziałek, ostatniego dnia lutego w tym przestępnym roku (leap year) powstał fanpage mojego bloga :) Lajkujcie!

https://www.facebook.com/Angielski-dla-ka%C5%BCdego-blog-222581884758027/?ref=bookmarks


Wzbraniałam się przed tym długo, ponieważ wiem, jakie to może być czasochłonne (time-consuming) (i już widzę, że tak jest), ale chyba w końcu do tego dojrzałam. Wraz z powstaniem fanpage'a ogłaszam reaktywacje i transformację bloga (ach, jakie ładne słowa angielskiego pochodzenia) ;)

Oto moja zdjęcie profilowe, zaprojektowane w CANVA:


Zdjęcie w tle być może będzie jeszcze zmienione lub przerabiane, zobaczymy.

W poniedziałek zaprosiłam Was na mój wpis zbierający linki i piosenki o Dniu Świętego Patryka, bo to irlandzkie święto zbliża się wielkimi krokami.

Wtorek na fanpage'u będzie dniem, w którym polecam inne blogi językowe, parentingowe i pozostałe, które są dla mnie wartościowe. Oczywiście zachęcam Was do wrzucania swoich linków. Przyznam szczerze, że orientowanie się w blogosferze wymaga bardzo dużo czasu, ale fajnie poznać jakiś nowy, inspirujący blog (ciągle na jakieś trafiam). Jeśli zatem chcecie dowiedzieć się o ciekawych blogach - zaglądajcie we wtorek:


Dzisiaj środa - kolejny wpis :)

W czwartek na  fanpage'u to dzień polecenia innych stron do nauki angielskiego, bo jest ich mnóstwo. We wtorki polecamy blogi, a w czwartki różne inne, bo wiadomo, że nie samymi blogami człowiek żyje :P

W piątek będą wpisy z piosenką!

Ciekawe artykuły, filmiki i śmieszne memy związane z nauką języków i językiem angielskim będą pojawiały się zawsze wtedy, gdy coś znajdę.

A zatem - czytajcie i bądźcie na bieżąco!

W planach mam również kilka konkursów w najbliższym czasie!

2 komentarze: